Sumár 92. schôdze (8. volebné obdobie)

Zoznam hlasovaní

Žiadne hlasovania sa nenašli.

Program schôdze

63
neprerokovaný bod
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Vladimíra FAIČA na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky k aktuálnym otázkam rozvoja verejného zdravotníctva (tlač 1571).
62
neprerokovaný bod
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Petra PELLEGRINIHO, Richarda RAŠIHO, Jána FERENČÁKA a Jána BLCHÁČA na vydanie zákona, ktorým sa dopĺňa zákon Slovenskej národnej rady č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov a ktorým sa dopĺňajú niektoré zákony (tlač 1651) - prvé čítanie.
61
neprerokovaný bod
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Petra PELLEGRINIHO, Denisy SAKOVEJ, Richarda RAŠIHO, Erika TOMÁŠA a Matúša ŠUTAJ EŠTOKA na vydanie zákona o pomoci obyvateľom ohrozených chudobou (tlač 1653) - prvé čítanie.
60
neprerokovaný bod
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Tomáša VALÁŠKA na vydanie zákona o príspevku na predprimárne vzdelávanie dieťaťa (tlač 1645) - prvé čítanie.
59
neprerokovaný bod
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Tomáša VALÁŠKA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov a o zmene a doplnení ďalších zákonov a ktorým sa dopĺňajú niektoré ďalšie zákony (tlač 1644) - prvé čítanie.
58
neprerokovaný bod
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Tomáša VALÁŠKA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku Národnej rady Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov (tlač 1643) - prvé čítanie.
57
neprerokovaný bod
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky k stanovisku Slovenskej republiky k hlasovacím právam Slovenskej republiky v inštitúciách a orgánoch Európskej únie (tlač 1729).
56
neprerokovaný bod
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Milana KRAJNIAKA na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o schválení posunutia termínu na predloženie návrhu rozpočtu verejnej správy na roky 2024 až 2026. (tlač 1724).
55
neprerokovaný bod
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Tomáša TARABU, Filipa KUFFU a Štefana KUFFU na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky k odmietnutiu hanlivých výrokov vedúceho Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Vladimíra Šuchu voči slovenskému národu a výzve Európskej komisie na jeho odvolanie (tlač 1722).
54
neprerokovaný bod
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Mareka KOTLEBU, Rastislava SCHLOSÁRA a Martina BELUSKÉHO na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky k poslaneckému prieskumu pripravenosti civilnej ochrany (tlač 1706).
Žiadne ďalšie body programu sa nenašli.
Načítať celý program
Používame cookies
Web AKOHLASOVALI.sk používa pre zlepšenie svojich služieb súbory cookies. Prehliadaním týchto stránok s ich používaním súhlasíte. Zistite viac.
Rozumiem