Sumár 24. schôdze (8. volebné obdobie)

Zoznam hlasovaní

pia
26
feb
17
návrh neprešiel
pred 2 rokmi
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Juraja BLANÁRA, Roberta FICA, Ladislava KAMENICKÉHO a Ľuboša BLAHU na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o okamžitom predložení návrhu národného plánu podpory obnovy a odolnosti na verejnú diskusiu (tlač 434). Hlasovanie o návrhu uznesenia.
43(zdržali sa)
41(proti)
34(za)
118(prítomní)
pia
26
feb
16
návrh prešiel
pred 2 rokmi
Návrh na voľbu poslancov Národnej rady Slovenskej republiky za členov výborov Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 433). Hlasovanie o návrhu uznesenia.
0(zdržali sa)
0(proti)
117(za)
118(prítomní)
pia
26
feb
15
návrh prešiel
pred 2 rokmi
Návrh vlády Slovenskej republiky na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s opakovaným predĺžením núdzového stavu vyhláseného z dôvodu ohrozenia života a zdravia osôb v príčinnej súvislosti so vznikom pandémie (tlač 430). Hlasovanie o návrhu uznesenia.
0(zdržali sa)
35(proti)
83(za)
118(prítomní)
pia
26
feb
14
návrh neprešiel
pred 2 rokmi
Návrh vlády Slovenskej republiky na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s opakovaným predĺžením núdzového stavu vyhláseného z dôvodu ohrozenia života a zdravia osôb v príčinnej súvislosti so vznikom pandémie (tlač 430). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy – posl. Čepček 2. návrh.
109(zdržali sa)
3(proti)
5(za)
118(prítomní)
pia
26
feb
13
návrh neprešiel
pred 2 rokmi
Návrh vlády Slovenskej republiky na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s opakovaným predĺžením núdzového stavu vyhláseného z dôvodu ohrozenia života a zdravia osôb v príčinnej súvislosti so vznikom pandémie (tlač 430). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy – posl. Čepček 1. návrh.
104(zdržali sa)
6(proti)
6(za)
117(prítomní)
Žiadne ďalšie hlasovania sa nenašli.
Načítať všetky hlasovania

Program schôdze

8
prerokovaný bod
Vládny návrh zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 488/2013 Z. z. o diaľničnej známke a o zmene niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 432) - druhé čítanie.
7
prerokovaný bod
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Juraja BLANÁRA, Roberta FICA, Ladislava KAMENICKÉHO a Ľuboša BLAHU na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o okamžitom predložení návrhu národného plánu podpory obnovy a odolnosti na verejnú diskusiu (tlač 434).
6
prerokovaný bod
Návrh na voľbu poslancov Národnej rady Slovenskej republiky za členov výborov Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 433).
5
prerokovaný bod
Návrh vlády Slovenskej republiky na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s opakovaným predĺžením núdzového stavu vyhláseného z dôvodu ohrozenia života a zdravia osôb v príčinnej súvislosti so vznikom pandémie (tlač 430).
4
prerokovaný bod
Vládny návrh zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 488/2013 Z. z. o diaľničnej známke a o zmene niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 432) - prvé čítanie.
3
prerokovaný bod
Návrh vlády na skrátené legislatívne konanie o vládnom návrhu zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 488/2013 Z. z. o diaľničnej známke a o zmene niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 431).
2
prerokovaný bod
Sľub poslanca.
1
prerokovaný bod
Informácia Mandátového a imunitného výboru Národnej rady Slovenskej republiky o nastúpení náhradníka na uprázdnený mandát poslanca Národnej rady Slovenskej republiky.
Žiadne ďalšie body programu sa nenašli.
Načítať celý program
Používame cookies
Web AKOHLASOVALI.sk používa pre zlepšenie svojich služieb súbory cookies. Prehliadaním týchto stránok s ich používaním súhlasíte. Zistite viac.
Rozumiem