Sumár 25. schôdze (8. volebné obdobie)

Zoznam hlasovaní

štv
01
apr
200
návrh prešiel
pred 2 rokmi
Návrh vlády Slovenskej republiky na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s opakovaným predĺžením núdzového stavu vyhláseného z dôvodu ohrozenia života a zdravia osôb v príčinnej súvislosti so vznikom pandémie (tlač 488). Hlasovanie o návrhu uznesenia.
3(zdržali sa)
15(proti)
78(za)
96(prítomní)
štv
01
apr
199
návrh prešiel
pred 2 rokmi
Hlasovanie o návrhu podpredsedu NR SR G. Grendela.
3(zdržali sa)
0(proti)
79(za)
82(prítomní)
štv
01
apr
198
návrh prešiel
pred 2 rokmi
Informácia Mandátového a imunitného výboru Národnej rady Slovenskej republiky o uplatňovaní a zániku mandátu poslanca Národnej rady Slovenskej republiky. Hlasovanie o návrhu uznesenia.
0(zdržali sa)
0(proti)
80(za)
84(prítomní)
štv
01
apr
197
návrh neprešiel
pred 2 rokmi
Hlasovanie o uznašaniaschopnosti NR SR.
5(zdržali sa)
0(proti)
31(za)
91(prítomní)
štv
01
apr
196
parlament nebol uznášaniaschopný
pred 2 rokmi
Informácia Mandátového a imunitného výboru Národnej rady Slovenskej republiky o uplatňovaní a zániku mandátu poslanca Národnej rady Slovenskej republiky. NR SR nie je uznášaniaschopná.
0(zdržali sa)
0(proti)
66(za)
69(prítomní)
Žiadne ďalšie hlasovania sa nenašli.
Načítať všetky hlasovania

Program schôdze

78
prerokovaný bod
Sľub poslancov.
77
prerokovaný bod
Informácia Mandátového a imunitného výboru Národnej rady Slovenskej republiky o nastúpení náhradníkov na neuplatňované mandáty poslancov Národnej rady Slovenskej republiky.
76
prerokovaný bod
Návrh vlády Slovenskej republiky na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s opakovaným predĺžením núdzového stavu vyhláseného z dôvodu ohrozenia života a zdravia osôb v príčinnej súvislosti so vznikom pandémie (tlač 488).
75
prerokovaný bod
Vládny návrh zákona, ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony v pôsobnosti Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky v súvislosti s ochorením COVID-19 v cestnej doprave (tlač 476) - druhé čítanie.
74
prerokovaný bod
Vládny návrh zákona, ktorým sa v súvislosti s druhou vlnou pandémie ochorenia COVID-19 menia a dopĺňajú niektoré zákony v oblasti zdravotníctva (tlač 478) - druhé čítanie.
73
prerokovaný bod
Vládny návrh zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 67/2020 Z. z. o niektorých mimoriadnych opatreniach vo finančnej oblasti v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19 v znení neskorších predpisov (tlač 480) - druhé čítanie.
72
prerokovaný bod
Informácia Mandátového a imunitného výboru Národnej rady Slovenskej republiky o uplatňovaní a zániku mandátov poslancov Národnej rady Slovenskej republiky.
71
prerokovaný bod
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Mariána KÉRYHO na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky týkajúce sa Náhorného Karabachu (tlač 484).
70
prerokovaný bod
Vládny návrh zákona, ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony v pôsobnosti Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky v súvislosti s ochorením COVID-19 v cestnej doprave (tlač 476) - prvé čítanie.
69
prerokovaný bod
Návrh vlády na skrátené legislatívne konanie o vládnom návrhu zákona, ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony v pôsobnosti Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky v súvislosti s ochorením COVID-19 v cestnej doprave (tlač 475).
Žiadne ďalšie body programu sa nenašli.
Načítať celý program
Používame cookies
Web AKOHLASOVALI.sk používa pre zlepšenie svojich služieb súbory cookies. Prehliadaním týchto stránok s ich používaním súhlasíte. Zistite viac.
Rozumiem