Návrh na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s Dohodou o spolupráci v oblasti obrany medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Spojených štátov amerických (tlač 879).

57. schôdza, bod programu č. 1
prerušené rokovanie
Návrh vlády odôvodní minister obrany Slovenskej republiky. Spoločným spravodajcom bude člen gestorského Výboru Národnej rady Slovenskej republiky pre obranu a bezpečnosť.

Súvisiace hlasovania

str
09
feb
83
návrh prešiel
pred 1 rokom
Návrh na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s Dohodou o spolupráci v oblasti obrany medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Spojených štátov amerických (tlač 879). Hlasovanie o návrhu uznesenia.
1(zdržali sa)
60(proti)
79(za)
140(prítomní)
str
09
feb
82
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s Dohodou o spolupráci v oblasti obrany medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Spojených štátov amerických (tlač 879). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Kéry, Fico a Faič.
6(zdržali sa)
66(proti)
54(za)
140(prítomní)
str
09
feb
81
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s Dohodou o spolupráci v oblasti obrany medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Spojených štátov amerických (tlač 879). Hlasovanie o 2. návrhu posl. Suska.
8(zdržali sa)
66(proti)
53(za)
140(prítomní)
str
09
feb
80
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh na vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s Dohodou o spolupráci v oblasti obrany medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Spojených štátov amerických (tlač 879). Hlasovanie o 1. návrhu posl. Suska - nepokračovať v rokovaní o návrhu zákona.
11(zdržali sa)
69(proti)
54(za)
139(prítomní)

Ďalšie informácie

Pozrite si program schôdze na stránkach NRSR.
Používame cookies
Web AKOHLASOVALI.sk používa pre zlepšenie svojich služieb súbory cookies. Prehliadaním týchto stránok s ich používaním súhlasíte. Zistite viac.
Rozumiem