Richard Nemec

bývalý poslanec
  • Profil poslanca
  • Pôsobenie v parlamente
  • Členstvo vo výboroch
  • Poslaneckí asistenti

Profil poslanca

Základné informácie

Celé meno: Richard Nemec
Titul:
Dátum narodenia: 3. mája 1972 (52 rokov)
Národnosť: slovenská
Bydlisko: Bratislava
Kraj: bratislavský

Kontaktné údaje

E-mailová adresa: richard.nemec@nrsr.sk
Webová stránka: neuvedená
Profil na nrsr.sk: www.nrsr.sk

Pôsobenie v parlamente

2020 - 2023

Bol členom poslaneckého klubu OĽANO v 8. volebnom období.

Členstvo vo výboroch

Zahraničný výbor NR SR

Funkcia: overovateľ výboru
Členstvo: 2023 - 2023

Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva

Funkcia: člen výboru
Členstvo: 2023 - 2023

Poslaneckí asistenti

Žiadni poslaneckí asistenti sa nenašli.

Súvisiace články

Žiadne aktuality sa nenašli.

Posledné hlasovania poslanca

15. február

str
15
feb
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Ondreja ĎURICU na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky k brutálnej vražde Slovenky v Michalovciach a dlhodobej tolerancii antisociálneho správania niektorých komunít (tlač 1350). Hlasovanie o návrhu uznesenia ako o celku.
str
15
feb
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Ondreja ĎURICU na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky k brutálnej vražde Slovenky v Michalovciach a dlhodobej tolerancii antisociálneho správania niektorých komunít (tlač 1350). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Ďurica.
str
15
feb
návrh prešiel
pred 1 rokom
Vládny návrh zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 579/2004 Z. z. o záchrannej zdravotnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a ktorým sa dopĺňa zákon č. 317/2016 Z. z. o požiadavkách a postupoch pri odbere a transplantácii ľudského orgánu, ľudského tkaniva a ľudských buniek a o zmene a doplnení niektorých zákonov (transplantačný zákon) (tlač 1355) - prvé čítanie. Hlasovanie o pridelení návrhu zákona výborom a určení lehoty na prerokovanie.
str
15
feb
návrh prešiel
pred 1 rokom
Vládny návrh zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 579/2004 Z. z. o záchrannej zdravotnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a ktorým sa dopĺňa zákon č. 317/2016 Z. z. o požiadavkách a postupoch pri odbere a transplantácii ľudského orgánu, ľudského tkaniva a ľudských buniek a o zmene a doplnení niektorých zákonov (transplantačný zákon) (tlač 1355) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.
str
15
feb
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Kristiána ČEKOVSKÉHO na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 532/2010 Z. z. o Rozhlase a televízii Slovenska a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1411) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.
str
15
feb
návrh prešiel
pred 1 rokom
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na vydanie zákona o poskytovaní dotácií na podporu obnovy historických dráhových vozidiel (tlač 1410) - prvé čítanie. Hlasovanie o pridelení návrhu zákona výborom a určení lehoty na prerokovanie.
str
15
feb
návrh prešiel
pred 1 rokom
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na vydanie zákona o poskytovaní dotácií na podporu obnovy historických dráhových vozidiel (tlač 1410) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.

14. február

uto
14
feb
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Tomáša VALÁŠKA na vydanie zákona o príspevku na úhradu nákladov na bývanie (tlač 1389) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.
uto
14
feb
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Martina ČEPČEKA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon Slovenskej národnej rady č. 73/1986 Zb. o umelom prerušení tehotenstva v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony (tlač 1369) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.
uto
14
feb
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Martina ČEPČEKA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení v znení neskorších predpisov (tlač 1367) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.

Nápoveda

hlasovali za
hlasovali proti
zdržali sa hlasovania
Používame cookies
Web AKOHLASOVALI.sk používa pre zlepšenie svojich služieb súbory cookies. Prehliadaním týchto stránok s ich používaním súhlasíte. Zistite viac.
Rozumiem