Sumár 82. schôdze (8. volebné obdobie)

Zoznam hlasovaní

uto
31
jan
7
návrh prešiel
pred 8 mesiacmi
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429). Hlasovanie o návrhu uznesenia ako o celku.
2(zdržali sa)
54(proti)
92(za)
148(prítomní)
uto
31
jan
6
návrh neprešiel
pred 8 mesiacmi
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Susko, 2. návrh.
85(zdržali sa)
5(proti)
58(za)
148(prítomní)
uto
31
jan
5
návrh neprešiel
pred 8 mesiacmi
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Susko, 1. návrh.
84(zdržali sa)
3(proti)
57(za)
146(prítomní)
uto
31
jan
4
návrh neprešiel
pred 8 mesiacmi
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Pellegrini.
57(zdržali sa)
13(proti)
75(za)
146(prítomní)
uto
31
jan
3
návrh neprešiel
pred 8 mesiacmi
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Fico.
44(zdržali sa)
27(proti)
75(za)
146(prítomní)
Žiadne ďalšie hlasovania sa nenašli.
Načítať všetky hlasovania

Program schôdze

1
neprerokovaný bod
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429).
Žiadne ďalšie body programu sa nenašli.
Načítať celý program
Používame cookies
Web AKOHLASOVALI.sk používa pre zlepšenie svojich služieb súbory cookies. Prehliadaním týchto stránok s ich používaním súhlasíte. Zistite viac.
Rozumiem