Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429).

82. schôdza, bod programu č. 1
neprerokovaný bod
(Prerušené rokovanie pred hlasovaním.)

Súvisiace hlasovania

uto
31
jan
7
návrh prešiel
pred 1 rokom
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429). Hlasovanie o návrhu uznesenia ako o celku.
2(zdržali sa)
54(proti)
92(za)
148(prítomní)
uto
31
jan
6
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Susko, 2. návrh.
85(zdržali sa)
5(proti)
58(za)
148(prítomní)
uto
31
jan
5
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Susko, 1. návrh.
84(zdržali sa)
3(proti)
57(za)
146(prítomní)
uto
31
jan
4
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Pellegrini.
57(zdržali sa)
13(proti)
75(za)
146(prítomní)
uto
31
jan
3
návrh neprešiel
pred 1 rokom
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o skrátení volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky (tlač 1429). Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Fico.
44(zdržali sa)
27(proti)
75(za)
146(prítomní)

Ďalšie informácie

Pozrite si program schôdze na stránkach NRSR.
Používame cookies
Web AKOHLASOVALI.sk používa pre zlepšenie svojich služieb súbory cookies. Prehliadaním týchto stránok s ich používaním súhlasíte. Zistite viac.
Rozumiem