Robert Fico

poslanec, predseda klubu SMER - SD
  • Profil poslanca
  • Pôsobenie v parlamente
  • Členstvo vo výboroch
  • Poslaneckí asistenti

Profil poslanca

Základné informácie

Celé meno: Robert Fico
Titul: doc. JUDr., CSc.
Dátum narodenia: 15. septembra 1964 (59 rokov)
Národnosť: slovenská
Bydlisko: Bratislava
Kraj: bratislavský

Kontaktné údaje

E-mailová adresa: robert.fico@nrsr.sk
Webová stránka: neuvedená
Profil na nrsr.sk: www.nrsr.sk

Pôsobenie v parlamente

2020 - 2023

Bol členom poslaneckého klubu SMER - SD v 8. volebnom období.

2020

Bol nezaradeným poslancom v 8. volebnom období (ustanovujúca schôdza NRSR).

Členstvo vo výboroch

Výbor NR SR pre ľudské práva a národnostné menšiny

Funkcia: člen výboru
Členstvo: 2023 - súčasnosť

Poslaneckí asistenti

Mgr. Katarína Vidovičová

Mesačná odmena: 3521 €

Súvisiace články

foto: nrsr.sk

Parlament Fica na väzobné stíhanie nevydal

pred 1 rokom

Parlament dnes hlasovaním nevydal poslanca Roberta Fica na možné väzobné stíhanie. Hlasovania sa zúčastnilo všetkých 150 poslancov Národnej rady. Na to, aby návrh uznesenia parlamentom prešiel, bola potrebná väčšina prítomných poslancov, teda 76 hlasov. Za schválenie návrhu hlasovalo 74 poslancov.

Posledné hlasovania poslanca

28. jún

str
28
jún
návrh prešiel
pred 3 mesiacmi
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Juraja ŠELlGU, Milana VETRÁKA, Gábora GRENDELA, Jany ŽITŇANSKEJ a Miroslava KOLLÁRA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 90/2016 Z. z. o úveroch na bývanie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1604) - tretie čítanie. Hlasovanie o návrhu zákona ako o celku.
str
28
jún
návrh neprešiel
pred 3 mesiacmi
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Juraja ŠELlGU, Milana VETRÁKA, Gábora GRENDELA, Jany ŽITŇANSKEJ a Miroslava KOLLÁRA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 90/2016 Z. z. o úveroch na bývanie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1604) - druhé čítanie. Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Mierna.
str
28
jún
návrh neprešiel
pred 3 mesiacmi
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Juraja ŠELlGU, Milana VETRÁKA, Gábora GRENDELA, Jany ŽITŇANSKEJ a Miroslava KOLLÁRA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 90/2016 Z. z. o úveroch na bývanie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1604) - druhé čítanie. Hlasovanie o bodoch z informácie - bod 1.
str
28
jún
návrh prešiel
pred 3 mesiacmi
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Juraja ŠELlGU, Milana VETRÁKA, Gábora GRENDELA, Jany ŽITŇANSKEJ a Miroslava KOLLÁRA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 90/2016 Z. z. o úveroch na bývanie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1604) - druhé čítanie. Hlasovanie o skrátení lehoty k návrhom podaným v rozprave.
str
28
jún
návrh prešiel
pred 3 mesiacmi
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Milana VETRÁKA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 368/2021 Z. z. o mechanizme na podporu obnovy a odolnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1666) - tretie čítanie. Hlasovanie o návrhu zákona ako o celku.
str
28
jún
návrh prešiel
pred 3 mesiacmi
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Milana VETRÁKA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 368/2021 Z. z. o mechanizme na podporu obnovy a odolnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1666) - druhé čítanie. Hlasovanie o pristúpení k tretiemu čítaniu ihneď.
str
28
jún
návrh prešiel
pred 3 mesiacmi
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Milana VETRÁKA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 368/2021 Z. z. o mechanizme na podporu obnovy a odolnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1666) - druhé čítanie. Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Mierna
str
28
jún
návrh neprešiel
pred 3 mesiacmi
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Milana VETRÁKA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 368/2021 Z. z. o mechanizme na podporu obnovy a odolnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1666) - druhé čítanie. Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch z rozpravy - posl. Vetrák.
str
28
jún
návrh prešiel
pred 3 mesiacmi
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Milana VETRÁKA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 368/2021 Z. z. o mechanizme na podporu obnovy a odolnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1666) - druhé čítanie. Hlasovanie o skrátení lehoty k návrhom podaným v rozprave.
str
28
jún
návrh prešiel
pred 3 mesiacmi
Návrh skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 583/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách územnej samosprávy a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlač 1672) - tretie čítanie. Hlasovanie o návrhu zákona ako o celku.

Nápoveda

hlasovali za
hlasovali proti
zdržali sa hlasovania
Používame cookies
Web AKOHLASOVALI.sk používa pre zlepšenie svojich služieb súbory cookies. Prehliadaním týchto stránok s ich používaním súhlasíte. Zistite viac.
Rozumiem