Igor Matovič

poslanec, člen klubu SLOVENSKO
  • Profil poslanca
  • Pôsobenie v parlamente
  • Členstvo vo výboroch
  • Poslaneckí asistenti

Profil poslanca

Základné informácie

Celé meno: Igor Matovič
Titul: Mgr.
Dátum narodenia: 11. mája 1973 (51 rokov)
Národnosť: slovenská
Bydlisko: Trnava
Kraj: trnavský

Kontaktné údaje

E-mailová adresa: igor.matovic@nrsr.sk
Webová stránka: neuvedená
Profil na nrsr.sk: www.nrsr.sk

Pôsobenie v parlamente

2023 - 2024

Bol členom poslaneckého klubu SLOVENSKO v 9. volebnom období.

2023

Bol nezaradeným poslancom v 9. volebnom období (ustanovujúca schôdza NRSR).

2022 - 2023

Bol členom poslaneckého klubu OĽANO v 8. volebnom období.

2020

Bol nezaradeným poslancom v 8. volebnom období (ustanovujúca schôdza NRSR).

Členstvo vo výboroch

Mandátový a imunitný výbor NR SR

Funkcia: člen výboru
Členstvo: 2023 - súčasnosť

Poslaneckí asistenti

Igor Dušenka, JUDr.

Mesačná odmena: 1690 €
Asistentom od: 7. novembra 2023

Mgr. Lukáš Kyselica

Mesačná odmena: 2170 €
Asistentom od: 29. novembra 2023

Súvisiace články

foto: flickr/eppofficial

Matoviča parlament z pozície ministra neodvolal

pred 1 rokom

Parlament dnes hlasoval o vyslovení nedôvery ministrovi financií Igorovi Matovičovi. Na jeho odvolanie bola potrebná podpora nadpolovičnej väčšiny všetkých poslancov Národnej rady, teda minimálne 76 hlasov. Za jeho odvolanie napokon hlasovalo 73 poslancov, Matovič tak zostáva vo svojej funkcii.

Posledné hlasovania poslanca

13. jún

štv
13
jún
návrh prešiel
pred 8 dňami
Vládny návrh zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 364/2004 Z. z. o vodách a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov (vodný zákon) v znení neskorších predpisov (tlač 325) - prvé čítanie. Hlasovanie o pridelení návrhu zákona výborom a určení lehoty na prerokovanie.
štv
13
jún
návrh prešiel
pred 8 dňami
Vládny návrh zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 364/2004 Z. z. o vodách a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov (vodný zákon) v znení neskorších predpisov (tlač 325) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.
štv
13
jún
návrh prešiel
pred 8 dňami
Návrh vlády na skrátené legislatívne konanie o vládnom návrhu zákona o krajinnom plánovaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov (tlač 355). Návrh na prerokovanie zákona v skrátenom legislatívnom konaní.
štv
13
jún
návrh prešiel
pred 8 dňami
Hlasovanie o procedurálnom návrhu podpredsedu NR SR - P. Žiga, 1. návrh

12. jún

str
12
jún
návrh prešiel
pred 9 dňami
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Romana MICHELKA, Rudolfa HULlAKA, Andreja DANKA a Adama LUČANSKÉHO na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopÍňa zákon č. 265/2022 Z. z. o vydavateľoch publikácií a o registri v oblasti médií a audiovízie a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o publikáciách) (tlač 344) - prvé čítanie. Hlasovanie o pridelení návrhu zákona výborom a určení lehoty na prerokovanie.
str
12
jún
návrh prešiel
pred 9 dňami
Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Romana MICHELKA, Rudolfa HULlAKA, Andreja DANKA a Adama LUČANSKÉHO na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopÍňa zákon č. 265/2022 Z. z. o vydavateľoch publikácií a o registri v oblasti médií a audiovízie a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o publikáciách) (tlač 344) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.
str
12
jún
návrh prešiel
pred 9 dňami
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Samuela MIGAĽA na vydanie zákona, ktorým sa dopĺňa zákon č. 315/2001 Z. z. o Hasičskom a záchrannom zbore v znení neskorších predpisov (tlač 320) - prvé čítanie. Hlasovanie o pridelení návrhu zákona výborom a určení lehoty na prerokovanie.
str
12
jún
návrh prešiel
pred 9 dňami
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Samuela MIGAĽA na vydanie zákona, ktorým sa dopĺňa zákon č. 315/2001 Z. z. o Hasičskom a záchrannom zbore v znení neskorších predpisov (tlač 320) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.
str
12
jún
návrh prešiel
pred 9 dňami
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Samuela MIGAĽA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 544/2002 Z. z. o Horskej záchrannej službe v znení neskorších predpisov (tlač 319) - prvé čítanie. Hlasovanie o pridelení návrhu zákona výborom a určení lehoty na prerokovanie.
str
12
jún
návrh prešiel
pred 9 dňami
Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Samuela MIGAĽA na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 544/2002 Z. z. o Horskej záchrannej službe v znení neskorších predpisov (tlač 319) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.

Nápoveda

hlasovali za
hlasovali proti
zdržali sa hlasovania
Používame cookies
Web AKOHLASOVALI.sk používa pre zlepšenie svojich služieb súbory cookies. Prehliadaním týchto stránok s ich používaním súhlasíte. Zistite viac.
Rozumiem